Savanorystės iššūkis: pirma stotelė – Vilnius

Kovo 11 – 13 dienomis Naujosios Vilniaus jaunimo erdvėje „Vaga“ vyko Social Breeze savanorystės iššūkis. Renginio metu dalyviai susipažino su savanoryste ir turėjo galimybę patys išbandyti savanorišką veiklą. Renginys leido jaunimui daugiau sužinoti apie savanorystę ir užmegzti naujas pažintis.

Savanorė Ugnė „Tatmilės“ proglaudėlėje padėjo plauti kačių indelius ir vedžiojo šunis.

Pirmos dienos metu savanoriai įgijo naujų pažinčių, žaidė susipažinimo bei santykių stiprinimo žaidimus. Tai pat buvo pristatatytos 3 nevyriausybinės organizacijos ir 1-as konkursas:
• Tarptautinė organizacija ,,Caritas’’
• Labdaros ir paramos fondas ,,Maisto bankas’’
• Gyvūnų prieglauda ,,Tautmilės globa’’
• Nacionalinis moksleivių konkursas ,,Pažink laisvę’’

Dalyviai turėjo galimybę pasirinkti vieną iš šių organizacijų, kurioje norės savanoriauti antrają ,,Savanorystės iššūkio’’ dieną.

Savanorystė „Maisto banke“: vakar buvo bananų diena!

Antros dienos metu savanoriai vyko į pasirinktas organizacijas komandose po keturis. Ten jie atliko savanorišką veiklą: iš „Maisto banko“ išgelbėto maisto ruošė patiekalus nakvynės namams, kūrė pilietiškumą skatinančius Facebook postus, vedžiojo benamius šunis ir žaidė su vaikais Carito užsieniečių integracijos centre.

Trečią dieną savanoriai reflektavo savo įspūdžius organizacijose, pateikė rekomendacijas ateities savanoriams, organizacijoms suteikė galimybę tobulinti savo veiklą pateiktomis įžvalgomis.

Buvo pilna šypsenų ir emocijų, kuriomis jie dalinosi tarpusavyje kartu su ,,Social Breeze‘‘ ambasadoriais.

Mes, ,,Social Breeze‘‘ ambasadoriai, kartu su nacionaliniu programos biuru dėkojame visiems nepabijojusiems save išbandyti dalyviams! Išsinešame, naujų įspūdžių bei patirties. Taip pat kviečiame dalyvauti kitame renginyje, kuris vyks kovo 25 – 27 dienomis Klaipėdoje.

Registraciją į renginį galite rasti čia: https://forms.gle/7RD1jhaHrQnsjAfe9

Iki kitų susitikimų!

Projektą finansuoja „Jaunimo reikalų departamentas prie SADM“. Ačiū jiems, kad tiki mumis ir savanorystės idėja!