Savanorystės iššūkis Vilniaus jaunimui!

Seniai planuoji pradėti savanoriauti, bet vis neprisiruoši pradėti?

Jauti, kad jei jau skirsi savo laiką savanorystei, tai norėtųsi tikrai geros patirties: su palaikymu, patyrusių mentorių patarimais ir žinoma, smagia bendraminčių kompanija?

Jei taip, kviečiame dalyvauti asmeninio tobulėjimo per savanorišką veiklą projekte!

Projekto veiklos

Vilniuje ar Vilniaus rajone gyvenantis jaunimas turės galimybę dalyvauti tęstinėje mokymų programoje, kurią sudaro 4 dalys:

  1. Įvadiniai mokymai (spalio 24 d.). Mokymų metu jaunimas susipažins tarpusavyje, išsikels asmeninio tobulėjimo tikslus, pasirinks sau tinkamą savanorystės sritį.
  2. „Savanorystės iššūkis“. Jaunimo grupelės (iš 2-4 asmenų) sutartu laiku eis į nevyriausybines organizacijas ir jose savanoriaus bent 15 val. Jei tokia savanorystė būtų neįmanoma dėl COVID-19 pandemijos, savanoriška veikla bus atliekama iš namų, dirbant nuotoliniu būdu.
  3. Lapkričio mėnesį Vilniuje įvyks savanorių susitikimas su mentoriumi, bus aptariama savanorystės patirtis.
  4. „Savanorystės iššūkio“ refleksijos susitikimas (gruodžio 11 d.). Susitikimo metu bus aptarta savanoriško darbo patirtis, asmeniniai pokyčiai. Susitikimo metu bus įrašoma podcasto laida, siekiant skleisti gerąją savanoriškos veiklos patirtį.

Įvadiniai mokymai vyks Vilniuje, viešbutyje IBIS STYLES

Dalyvių atranka

Mokymuose kviečiami dalyvauti jaunuoliai nuo 15 iki 18 m., kurie šiuo metu mokosi Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklose. Iš viso mokymuose dalyvauti bus atrinkta 20 mokinių.

Norintys dalyvauti atrankoje turi iki spalio 15 d. užpildyti šią anketą: https://forms.gle/yTEJDwZF5G7hUF5q9

Mokymus finansuoja British Council Lithuania.

Kilus klausimams apie mokymus, galima juos užduoti el. paštu [email protected] arba telefonu 8 646 15301 (Žilvinas).