Padėkok savanoriams!

Gruodžio 5-ą švęnčiame Tarptautinę savanorių dieną. Greitai besisukančiame pasaulyje sustoti ir pamatyti žmones, kuriems reikia pagalbos, skirti jiems šiek tiek savo laiko yra labai dosnu. Tad šią dieną norime padėkoti dosniesiems savanoriams, kurie yra šių dienų superherojai! Kodėl superherojai? Todėl, kad savanoriai dažnai daro tylius darbus, kurie po truputį keičia pasaulį. Dažnai apie jų darbus niekas nesužino, nors jie ir nesislepia po Batman’o kauke. Jiems paprasčiausiai nereikia, kad apie juos kalbėtų. Jie nori ne viešumo, o pozityvaus pokyčio!

Kviečiame ir Tave prisidėti prie savanoriaujančių žmonių sveikinimo, kuris galėtų juos pradžiuginti, motyvuoti ir įkvėpti. Prisidėti prie sveikinimo tikrai paprasta – tereikia įvykdyti kelis paprastus žingsnius, kurius čia ir aprašėme:

  • Peržiūrėk 10 plakatų ir išsirink tą, kuris labiausiai patinka. Jį atsispausdink.
  • Pasidaryk nuotrauką su šiuo plakatu.
  • Gruodžio 5-ą dieną, per Tarptautinę savanorių dieną, papostink šią nuotrauką savo Facebook / Instagram paskyroje kartu su sveikinimu savanoriams!
  • Nepamiršk hastagų #savanorystė ir #socialbreeze , kad galėtum tapti didelės sveikinimų bangos dalimi!

Plaktus gali rasti čia: https://we.tl/t-9w2eUxajl3

Na, o čia keletas idėjų sveikinimams:

Savanorystė – viena iš gražiausių dovanų, kurią gali padovanoti savo bendruomenei. Greitai besisukančiame pasaulyje sustoti ir apsidairyti, pamatyti žmones, kuriems reikia pagalbos, skirti jiems šiek tiek savo laiko yra labai dosnu. Tad šiandien, Tartautinę savanorių dieną, jungiuosi prie Social Breeze akcijos ir dėkoju Jums, dosnieji savanoriai! Kur bebūtumėte: nuo pasienio iki bibliotekų ir regioninių parkų. Jūs esate šių dienų superherojai!
#savanorystė #SocialBreeze