Filmo „Last Fisherman“ peržiūra

Gruodžio mėnuo puikiai tinka tam, kad sustotume savo darbų gausoje ir praleistume daugiau laiko su tais, kurie mums svarbiausi, atsiprašytume už klaidas, padėkotume už gerus darbus.

„Social Breeze“ nori padėkoti mokytojams, savanoriams, nevyriausybinėms organizacijoms ir visiems, kurie padeda plėtoti savanorišką veiklą Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Padedami jaunimo komandos gruodį tarsime nuoširdų AČIŪ, o kad jis skambėtų dar stipriau, norime padovanoti ir nematerialią dovaną – filmo peržiūrą.

Kadras iš filmo „Last Fisherman“.

„Social Breeze“ jaunimo komanda kviečia į nemokamas filmų peržiūras šiuose miestuose:

Gruodžio 9 d. Panevėžyje, kino teatre „Garsas“. Renginio pradžia – 16:30 val.

Gruodžio 10 d. Šiauliuose, Šiaulių universiteto bibliotekoje. Renginio pradžia – 16:00 val.

Gruodžio 11 d. Tauragėje, Tauragės kultūros centre. Renginio pradžia – 16:00 val.

Gruodžio 12 d. Klaipėdoje, kino teatre „Arlekinas“ (Kultūros fabrikas). Renginio pradžia – 16:00 val.

Gruodžio 13 d. Kaune, KTU 3 rūmuose. Renginio pradžia – 16:00 val.

Gruodžio 16 d. Alytuje, kino teatras „Dainava“. Renginio pradžia – 15:00 val.

Filmo „Last Fisherman“ treileris

Siužetas: Malkolmas – paskutinysis Kornvalio žvejys. Jis vis dar žvejoja iš savo medinės valties, rankų darbo tinklu, kai aplinkui pradeda vyrauti pramoninė žvejyba. Malkolmas jaučia pareigą tradicijoms ir gyvena tokį gyvenimą, kuris lyg ir nebeegzistuoja besivystant pramonei ir technologijoms, todėl kasdien jam vis sunkiau atrasti savo vietą bendruomenėje… jo minčių ir vienatvės prieglobsčiu tampa jūra. Tačiau vieną dieną Malkolmas sutinka jaunimo darbuotoją iš Austrijos ir tada viskas pradeda keistis – jis tampa žvejybos Mokytoju…

Šis dokumentinis filmas yra tarsi priminimas, kad vykstant spartiems technologiniams pokyčiams yra svarbu išlikti žmonėmis, atsigręžti į bendruomenę ir padėti patiems pažeidžiamausiems jos nariams. 

NB! Filmas bus rodomas originalo kalba su lietuviškais titrais. Po filmo vyks diskusija su jo prodiuseriu Leo Kaserer (Austrija).

Registracija: Filmų peržiūroje gali dalyvauti 100-120 asmenų, todėl jei norite rezervuoti vietą, vertėtų užsiregistruoti iš anksto.

Mokytojai, norintys gauti kvalifikacijos kėlimo pažymas, turėtų užsiregistruoti užpildydami visus laukelius. Jei iš vienos mokyklos filmų peržiūroje ketina dalyvauti daugiau nei 20 mokytojų, prašome susisiekti el. paštu – mes jus užregistruosime atskirai.

Daugiau informacijos apie filmą galite gauti el. paštu [email protected] arba rasti IMDB: https://www.imdb.com/title/tt6039116/

Filmo peržiūrą ir projektą „Social Breeze“ remia ES programa „Erasmus+“ ir Kauno Rotary klubas „Hansa“.