Gatvės muzikos diena

Organizacijos misija:

Gatvės muzikos diena (GMD) – trečio gegužės šeštadienio tradicija, kuomet profesionalūs muzikantai ir mėgėjai išeina į Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų gatves, kiemus, skverus ir aikštes. GMD komandos svajonė: laisvos kūrybos, muzikantų, gatvės kultūros ir visuomenės bendravimo šventė.

Savanorio veiklos:

Savanoriai renginio metu atlieka tokias užduotis kaip: dalyvių informavimas, tvarkos priežiūra, techninės užduotys, info punktų administravimas, pagalba organizatoriams su specifinėmis užduotimis, pagalba renginio svečiams, renginio įamžinimas ir t.t. Labai platus spektras pozicijų, kurias savanoriai gali užimti renginio metu ir prisidėti prie šventės vyksmo.

Darbo laikas: Savanorius pradedane rinkti balandžio mėnesį ir renkame kol surenkame reikiamą kiekį. GMD vykstą įvairiuose Lietuvos miestuose, todėl savanorių reikia paprastai visur, tiesiog už juos atsako to miesto koordinatoriai.

Vieta:

Akreditacija: nėra akreditacijos, balai stojant į universitetus nesuteikiami.

Kontaktinis asmuo: Jogaila Ivašauskas, Viktorija Mamontovaitė, [email protected]; [email protected]; 860651714, el. svetainė: http://gmd.lt/ facebook: https://www.facebook.com/gatvesmuzikosdiena/