Skelbiama mokyklų atranka

Skelbiama atranka bendrojo ugdymo mokykloms, norinčioms pirmosioms Lietuvoje prisijungti prie tarptautinės programos „Social Breeze“. Ši programa palengvina mokinių informavimą apie savanorišką veiklą, padeda efektyviai juos nukreipti į nevyriausybinį sektorių ir buria mokyklos bendruomenę.

Programos nauda:

  • Mokiniai susipažįsta su savanoriška veikla, jos nauda, galimybėmis
  • Mokiniai efektyviai nukreipiami savanoriškai veiklai į Jūsų mieste veikiančias nevyriausybines organizacijas
  • Mokytojai dalyvauja vienos dienos mokymuose ir gauna metodinę medžiagą, kuri reguliariai atnaujinama (kartą per metus)

„Pastebėjome, kad mokyklų socialiniai pedagogai ir pilietinio ugdymo mokytojai labai stengiasi informuodami mokinius apie savanorystę, tačiau kartais jiems trūksta žinių ir konkrečių priemonių. Programa „Social Breeze“ ateina jiems į pagalbą. Gera matyti, kad vis daugiau mokyklų skatina jaunimą savanoriauti ir daryti gražius darbus savo bendruomenei.“ – pasakoja programos vadovas Žilvinas Mažeikis.

Atrinktų mokyklų atstovai bus kviečiami dalyvauti 1-ios dienos mokymuose, kurie vyks Kovo mėnesį. Mokymai vyks Alytuje, Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje, Vilniuje ir Tauragėje.

Mokyklų registracija detalesnei informacijai gauti vyksta iki vasario 15 d. užpildant šią anketą:  http://socialbreeze.lt/registruoti-savo-mokykla/

Su užsiregistravusiomis ir atrinktomis organizacijomis bus susisiekta joms patogiu metu ir atsakyta į iškilusius klausimus, pasirašoma programos įgyvendinimo sutartis.

Jei turite klausimų dėl vykdomo konkurso ir dalyvavimo sąlygų, galite susisiekti el. paštu zilvinas@socialbreeze.lt