Kauno „Arkos“ bendruomenė

Organizacijos misija:

Kauno „Arkos“ bendruomenė – vieta, kurioje intelekto negalią keičia galia oriai gyventi: dirbti, kurti, mokytis, bendrauti.

Savanorio veiklos:

Organizuoti reginius, padėti tvarkytis buityje, inicijuoti projektus.

Kauno „Arkos“ bendruomenei savanorių reikia santykio su bičiuliu kūrimui, kad kiekvienas žmogus su negalia turėtų galimybę išgyventi bendrystę. Būtent šiai bendrystei ir reikia savanorio.

Savanoriai asistuoja bičiuliams įvairiose veiklose: maisto gamybos, namų ir daržo priežiūros, rankdarbių gamybos veiklose, lydi renginiuose ir išvykose, padeda pasirūpinti higiena, spręsti tarpasmeninius klausimus, kartu leidžia laisvalaikį, keliauja, ilsisi, meldžiasi, valgo, dalyvauja visuomenėje. Taip pat pagal susitarimą gali versti tekstus, vairuoti, tvarkyti nuotraukas ar dokumentus.

Kiti savanorio darbai: pagalba pritraukiant lėšas, administruojant projektus.

Darbo laikas: veiklos vyksta darbo dienomis 9-17 val. Prieš atvykstant prašome kreiptis telefonu 867057286 arba el. paštu kaunas.arka.dirbtuves@gmail.com, kad sutartume tinkamiausią laiką. Gyvenimo namai: gyvenimas ir veiklos vyksta vakarais nuo 17 val., švenčių dienomis ir savaitgaliais. Prieš atvykstant prašome kreiptis telefonu 869435603 arba el.paštu kaunas.arka.gn@gmail.com , kad sutartume tinkamiausią laiką.

Vieta: Pienių g. 3, LT-47457, Kaunas

Akreditacija: akredituota

Kontaktinis asmuo: Indrė Jaugėlaitė, tel. nr. 860116125

El. p. kaunas.arka.savanoris@gmail.com